FERFORJEDEN DEMİR ŞARAPLIK VE BAR

Ferforjeden Demir Şaraplık ve Bar İle Evinizin Ruhuna Biraz Tarz Katın:

Şaraplık ve barlar her evde görmesek de bulunduğu eve farklı bir hava katan dekoratif bir üründür. Onun bulunduğu ortama kattığı hava, her evde bulunan, sıradan bir aksesuar olmayışından gelir. Monte edildiği andan itibaren ortama şık bir dokunuş yapacak olan ferforjeden demir şaraplık istenilen ölçülerde ve renklerde meydana getirilebilir. İstenirse geniş ölçekli, pek çok şişe alabilecek boyutta tasarlanabilen şaraplık ve barlar dilenirse bir ya da iki şişelik küçük dekoratif ferforje şaraplık ve bar olarak da tasarlanabilir. Ahşap gibi diğer malzemeler ile harmanlanabilen ferforjeden demir şaraplık barlar kararsız müşteriler için de eşsiz bir fırsat değerinde.

FERFORJEDEN DEMİR ŞARAPLIK VE BAR MODELLERİ

1)Duvara Sabitlenebilen Şaraplık ve Bar Modelleri: Duvara monte edilen türde dökme demirden imal edilen ferforje şaraplık ve bar modelidir. Bu model ile evinizde yer kaplamadan şıklık yaratabilir, evinizin görüntüsüne pozitif yönde etki edebilirsiniz.

2)Masa / Tezgâh Üstü Şaraplık ve Bar Modelleri: Masa ya da tezgâh gibi zeminlerde dekoratif amaçlarla da kullanılan dökme demir ferforje şaraplık ve bar modelidir. Bu ferforje şaraplık ve bar modeli ile şişelerinizi masa üstünde pratik bir şekilde organize edebilir, kendinize ve sevdiklerinize ev içinde çok daha fazla alan açabilirsiniz.

3)Ayaklı Demirden Ferforje Şaraplık ve Bar Modelleri: Ayakları vasıtası ile yerde (zeminde) duran demirden yapılma ferforje şaraplık ve bar modelidir. Çeşitli uzunluk ve kısalıklarda, çeşitli motifler ile üretilebilen bu model ile evinizin bir köşesinde içki standı oluşturabilir; Amerikan mutfaklarınıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

KÖKSAL FERFORJE ÜRÜN YELPAZESİ

Köksal Ferforje ile birbirinden şık, birinden ilginç tasarımlı ferforje şaraplık ve bar stantları için ürün galerimizde ufak bir gezintiye çıkabilir; dekor fikirleri edinebilirsiniz!

0,