Bahçe Kapıları

 

 

BAHÇE KAPILARI HAKKINDA

Bahçe kapıları bir çok tarz ve desende karşımıza çıkmaktadır. Modern, Retro, otantik, Fransz tarzı, Osmanlı motifli birçok aklınıza gelemeyecek tarz ve desende üretilebilmektedirler. Firmamız demir bahçe kapıları nda çok çeşitli ürün seçenekleriyle geniş bir model yelpazesiyle hizmet sunar. Firmamız siz tasarlayın biz üretelim düşüncesiyle yola çıktığından müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. 

Demir bahçe kapıları bir evin dışarıdan ilk izleniminin oluşması açısından son derece önemlidir. Evinizin öyle özgün öyle zarif ve öyle imrenilesi bir bahçe kapısı olsun ki insanlar evinizi bahçe kapısıyla kimliklendirsin. Örneğin şu ihtişamlı kapısı olan bina değil mi tarif ettiğiniz deseler fena mı olur? Bahçe kapısı deyip geçmemek gerekir kapı öyle bir usta ellerden çıkar ki  kapınızın özelliği  kimsede olmayan özgün bir adres özelliği yerine geçebilir.

  

AHŞAP FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Ahşap bahçe kapıları en beğenilen bahçe kapıları arasındadır. Evinizin dış cephesinde ahşap ayrıntılar söz konusuysa veya eviniz bir dağ eviyse ahşap ferforje bahçe kapıları sizin için ideal olacaktır. Ahşabın evlere kazandırdığı otantik esintiler başka hiç bir materyal ile mümkün kılınamıyor. Eğer eski tarz uygulamaları seviyorsanız ve bunu modern dizaynla bir potada eritmek gibi bir düşünceniz varsa firmamız sizin için en doğru adres olacaktır. Bahçe kapılarında kullandığımız demir hammaddesi yanında yardımcı maddelerimiz ahşap ve cam olabilir. Ahşap ve cam temini noktasında piyasadaki en kaliteli ham madde üreticileriyle çalışıyoruz. Çeyrek asırdır var olan işletmemiz son derece düzgün işleri en kaliteli malzemelerle çıkarır. 

AHŞAP BAHÇE KAPILARIMODELLERİMİZİ AŞAĞIDAKİ VİDEODA SİZLER İÇİN DERLEDİK, DİLERSENİZ İZLEYİP FİKİR EDİNEBİLİRSİNİZ. 

 

 

ÖZEL TASARIM BAHÇE KAPILARI

Özel tasarım bahçe kapıları kişiye özel üretilen kapılarımızdır. Örneğin bahçe kapınız için bir hayaliniz var ve bu hayalinizle bizde var olan bazı desenleri birleştirip bir sentez oluşturmak istiyorsunuz. Bu imkânı ferforje firmalarının çoğu sağlayamaz. Zira bu yılların bilgi birikimini ve dolayısıyla ustaların el becerilerinde öz güvenini gerektirmektedir. Yıllardır çalıştığımız ekibimizde çok değerli, sanatsal zevk ve becerisi olan ustalarımız vardır. Teşbihte hata olmazsa bu insanlar artık bu işte saçlarını ağartmış durumdadırlar. Hangi model için demirin ne miktarda ısıtılacağı ne açıyla büküm yapılacağı ve hangi alana hangi modelin daha hoş duracağı konusunda son derece bilgi sahibiler. Sizlerin hayal gücünü ancak işinde bu kadar yetkin ve kendine güvenen kişiler gerçekleştirebilir. İşin sonucunda ise her gün sanatsal değerdeki muazzam hayal gücünüzün ürün haline dönüşmüş biçimini izler ve tasarımınızı gururla dostlarınıza anlatabilirsiniz. 

 

 GÜVENLİ BAHÇE KAPILARI

Güvenli bahçe kapıları dendiği zaman firmamız konuya ilişkin bir araştırma yapan kişiler görecektir ki emniyet ve güven noktasında firmamız ulaşılacak ilk isimlerdendir. Bahçe kapısı ve korkulukları maalesef davetsiz misafirlerin ilk uğrak yerleri olmak durumundadır. Firmamız yıllardır her geçen gün kendisine kattığı yeniliklerle yaptığının daha güzelini üretilmişin en sağlamını hedef alarak ilerlemiştir. Kapılarımızın güvenli olmasının yegâne sebebi kullandığımız materyaller ve bu materyallerin işleniş şekliyle alakalıdır.  Usta ellerin tecrübelerinden damıtılarak oluşturduğumuz modellerde en kaliteli kilit, zincir ve mekanizmalar kullanılır.  Üretimini gerçekleştirdiğimiz modelleri uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 

0,