Pencere Korkulukları

 

Ferforje Pencere Korkulukları Modelleri

Demirci olarak üretmiş olduğumuz  ferforje pencere korkulukları tasarımsal anlamda en üst düzey modelleri kapsıyor. Bu sene 2018 yılı modelleri de belirlendikten sonra pencere demir koruma anlamında en üst düzeye yükselmiştir. Köksal Ferforje işini yıllardır büyük titizlik ile yaparken mutlu müşteriler biriktirerek deneyimlerini her zaman referans olarak paylaşmıştır.

Bilindiği gibi cam korkulukları hayatımızı kolaylaştırma yolunda bir adım daha atmamızı sağladı. Neden bu özelliklerden mahrum kalalım ki. Üst düzey yapılarda dahi ismimizin geçtiği ferforje pencere korkulukları referans anlamında bizleri yüceltmeye devam etmektedir.

 

Ferforje Pencere Korkulukları Sistemleri Teknik Özellikleri

Demirciler olarak en iyi pencere korkulukları sistemleri tercih edildiğin de öncelik olarak yapılarda kullanılan camların uygunluğu kesinlikle önemlidir. Hatta Türk Standartları veya uygulamaya konulmuş Avrupa Birliği standartlarında kriter bazında uyumlu olmalıdır. Aksi düşünülemez.

Ferforje pencere korkuluğu sistemlerin deki cam uygulamalar ilgili standartlar ve teknik şart nameler ise şu şekildedir;

 • TS EN 572-1 (Nisan 2006) Cam - Yapılarda kullanılan - Temel soda kireç silikat cam mamuller - Bölüm 1: Tarifler, genel fiziksel ve mekanik özellikler
 • TS EN ISO 12543-1 (Şubat 2001) Cam - Yapılarda Kullanılan - Lamine Cam ve Lamine Emniyet Camı- Bölüm 1: Tarifler ve Bileşenlerin Açıklanması
 • TS 3539-1 EN 1279-1 (Aralık 2005) Cam - Yapılarda kullanılan - Cam esaslı yalıtım birimleri - Bölüm 1: Yalıtım biriminin tanımlanması için genel özellikler, boyut toleransları ve kurallar
 • TS 2962-1 EN 1051-1 (Nisan 2005) Cam - Yapılarda kullanılan - Cam tuğla (blok) ve parkeler - Bölüm 1: Tarifler ve özellikler
 • TS 11602 (Nisan 1995) Cam Macunu
 • Y.19 - Kargir işleri

 Ferforje Pencere korkulukları m2 Uygulama Esasları

 • Ferforje pencere m2 olarak hesaplanmadan önce profil malzemeleri dış etkilerden arınmış aynı zamanda tamamen korunmuş olmalıdır.
 • Ferforje renklendirme aşamasın da (renkli veya natürel anodik oksidasyon, özel fırın boya vb.) doğal demir rengi olarak da tercih edilebilir.
 • Ferforje demir malzemeleri korozyona karşı korunaklı ve diğer elamanlar ile tam anlamıyla uyum sağlıyor olması gerekir.
 • Ferforje profiller pencere korkulukları üzerindeki tüm aksesuar ve elemanların tam olarak yerleri kalıp halinde hazırlanmalı önceden çizimi yapılmış olunmalıdır.
 • Sıra montaj işlemine geldiğin de ise inşaatı biten ve çizim de ki yerlerine tam olarak oturacak biçim de monte işlemleri yapılacak şekilde hazırlanmalıdır.

 

Pencere Koruma Demiri Modelleri

 Ürün 1

Ürün 1

Ürün 1

SORUNUZ

Ferforje Demir Fiyat Listesi

Ürün 2

Ürün 2

Ürün 2

SORUNUZ

Demir Metrekare Fiyatları

Ürün 3

Ürün 3

Ürün 3

SORUNUZ

Demir Korkuluk Modelleri Ferforje

20  TL

2  TL

6 TL

10 TL

ÖDEME ŞEKİLLERİ

TAKSİTLİ

NAKİT ÖDEME

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

KREDİ KARTINA TAKSİTLENDİRME YAPILABİLMEKTEDİR.

 Aksesuar ve tüm ferforje pencere korkulukları ürün kapsamında modelleri değerlendirmeye aldığımız da sistemsel değerleri ve fiyat aralıkları tabloda ki gibidir. Sayfa sayfa modelleri de sınıflandırdık. Sizlere en uygun olanı mutlaka gerekli yerlerden seçim yaparak belirleyebilirsiniz. Her detay kendinize ve yapınıza uygun olarak oluşturulabilir. Sonuç olarak tasarımlar konusunda mutlaka müşterimiz ile fikir alışverişinde bulunuyoruz. Yapısal bakımdan ise örneklerimiz her zaman birinci sınıf kaliteyi yansıtır. Bu da bir çeşit model değişken olarak belirlenirken ferforje pencere korkulukları demiri uygun fiyatları konusunda severlerin de merak konusu olmuştur.

Güvenliği en üst seviyede sağlamakta olan bu desenleri kuvvetli ürünler için belirli çeşitler oluşturulabilmektedir. Bu da gösterirki bir pencere için demir parmalıkları ne denli önemlidir. Çocukların sarkması gibi benzeri durumları engelleyici bir sisteme sahiptir. Sonuç olarak ferforje pencere korkulukları modelleri sahibi olmak adına tüm örneklerimiz burada yer alıyor ve incelemek isteyenler adına her çeşidi ile birlikte oluşturulmuş vaziyetdedirler. Hemen hemen her deseni evinize uygun olarak biçimlendirebiliriz. Sadece aramanız yeterli olacaktır.

0,