Garaj Kapıları

 

KULLANIŞLI GARAJ KAPI MODELLERİ

Ferforje garaj kapıları, bahçenize araç giriş çıkışlarının kontrollü bir şekilde sağlandığı manuel ya da otomatik kapılara denmektedir, aynı zamanda modele göre yan bölmelerinden yaya girişleri de sağlanır. Ferforje garaj kapıları neredeyse her evin ihtiyacıdır, çünkü Türkiye’de araç sayısı 23 milyona yaklaştı. Bu artan kullanımda sokak aralarının yetersiz gelmesine neden olmakla birlikte, güvenli değildir. Bu nedenle evlerimizin sokaklarına park etmekte sıkıntı yaşadığımız iki üç sokak geriye park ettiğimiz ve güvende hissetmediğimiz için garaj ihtiyacı doğmuştur. Ancak villa, yazlık ve bahçeli evlerinizde tercih edeceğiniz garaj kapı modelleriyle arabanız güvende olacak.

Ferforje garaj kapı modellerinizi raylı, sürgülü, kumandalı, otomatik ve manuel olarak tercih edebileceğiniz pek çok çeşit ve seçeneğiniz mevcuttur. Garaj kapı modelleriniz birçok darbeye karşı dayanıklı, kötü iklime karşı dirençli modellerdir. Ayrıca bahçelerinizin arka ve ön girişleri için hem en kaliteli modeller olacak, hem de oldukça kullanışlı olacaklardır.

 

SON ZAMANLARIN TERCİHİ: OTOMATİK GARAJ KAPILARI

Ferforje garaj kapıları çok çeşitli ürünlerdir. Manuel ya da otomatik fark etmeksizin her bahçeye uyum sağlamakta ve her model de birçok farklı tüketicinin ihtiyacını karşılamaktadır. Ferforje garaj kapı modelleri son dönemde sık sık otomatik olarak tercih edilmektedir, çünkü kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadırlar. Ferforje garaj kapı modelleri tabi ki sadece otomatik olarak tercih edilmemektedir. Ancak otomatik garaj kapılarının sağladığı, arabadan inmeden açılıp kapanması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bu fonksiyonları ve bu fonksiyonların sağladığı kolaylıkları tercih etmek elbette diğer garaj kapı modellerine göre daha maliyetli olacaktır.

Ancak villa ve yazlık evlerin bahçelerinde ferforje ve motifli sürgülü modeller hala sık sık tercih edilmektedir. Raylı garaj kapı modelleri ray üzerinde ileri ve geri hareket eden garaj kapı modelleridir. Bu modellere iş yerleri ve ana girişlerde sık sık karşılaşmaktayız. Kumandalı garaj kapısı modellerinde de bir kumanda yardımıyla garaj kapısının açılma ve kapanma işlemleri yapılır.

 

GARAJ KAPILARI VE YAYA KAPI DETAYLARI

Garaj kapı modelleri bahçe girişinin büyüklüğüne ve yapısına göre yaya kapısı olarak birlikte de kullanılabilir, sağ veya sol taraflarına alana göre kapıda yerleştirilebilmektedir. Garaj kapıları birçok model ve tarzda tercih edilmektedir. Okulda tercih edilen garaj kapı modelleri genellikle büyük, kapalı ve yüksek modeller olarak tercih edilmektedir. Tabi ki bunun ana sebebi ise öğrencilerin güvenliği amaçlıdır ve içeriyi göstermeyecek kadar kapalı modeller olarak tercih edilir. Yan taraflarında yine yüksek ferforje yaya kapısı girişi bulunmaktadır.

Daha açık ferforje garaj kapısı modellerinde ortalama boyda yaya kapıları tercih edilmektedir ve motifler daha açık aralıklarla tasarlanmaktadır. Garaj-yaya kapı modellerinde genellikle görüntü ve estetik duruş ön plandadır. Her iki türlüde garaj kapısının ana nedeni bir alanın açıklığını kapatmak ve estetik, kontrollü şekillerde giriş çıkışı sağlamaktır.

 

Otomatik Garaj kapıları oldukça kullanışlı ve kaliteli modeller olmakla birlikte birçok model ve desende tercih edebileceğiniz garaj kapı modellerini ev, villa, malikane, iş yeri, okul gibi pek çok alanda güvenle kullanabilirsiniz.

 

FERFORJE GARAJ KAPILARI VE ÜCRETLENDİRİLMESİ

Ferforje garaj kapı modelleri otomatik, sürgülü, manuel, kumandalı ve raylı gibi birçok çeşit ve bu çeşitlerin birçok modellerinde tasarlanıp, üretilmektedir. Ferforje garaj kapı fiyatları da tabi ki bu çeşit ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Çünkü kullanılan malzeme ve malzeme yoğunluğu elbette değişiklik göstermektedir. Ferforje garaj kapı modelleri ve fiyat kataloğu hakkında bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya telefon numaralarından müşteri temsilcilerimle görüşebilirsiniz. Kapsamlı bilgi almak için lütfen firmamızı ziyaret ediniz.

0,