Merdiven Korkulukları

Ferforje Merdiven Korkulukları Neden Kullanılır

Demir korkuluğu üretilirken modelleri konusunda çeşitlilik gösterdiği bilinir. Ferforje merdiven korkulukları demir desteklemesi amacı ile güvenlik sistemi olarak oluşturulmuş ve bundan yıllar öncesinde bu sebeple ortaya çıkmıştır.Şimdiler de üreticiler merdiven korkulukları güvenliğinde dışınd en özel hale getirmeyi hedef edinmiş ve estetik ürünleri ortaya koymuştur.

Üretimler ferforje merdiven demiri korkuluğu da bunlardan bir tanesidir. Hem estetik hem doğal özel tasarım merdiven korkuluğu modelleri çeşitleri arasında en iyisi olarak bilinir.Kalitesini ön planda tutanlar için özel renk ve boya imkanı ile ev dekorunu baştan yaratacak şekillere girebilmeleri ile bilinirler.

Demir dip çubukları ile aksesuar olarak kombinlenerek ahenk katan bir çeşit haline gelebilmektedir.Ferforje korkulukları arasında en sevilen duvar üzeri işleme örnekleri ve modelleri bu üründe bulunur.

 

Ferforje Merdiven Korkuluğu Modellerine Dair

Ferforje merdiven korkuluğu modelleri en sağlam ürün olduğundan bahsetmiştir.Modellerinin bu denli çeşitlenmesi hatta 1500 ürün üretti isek hepsinin farklı olma sebebi ferforje demirin işlenebiliyor özel yapısıdır.Buradan seçeceğiniz her hangi bir ürün için binlerce farklı sonuç alabilirsiniz.Ya da kendinize ait olan örneği siz oluşturabilirsiniz.Tek yapmanız gereken bunu bizimle paylaşmak. Müşterilerimizin oluşturmuş olduğu yapısal çeşitlilik sağlamıştır.

Hayallerinizdeki merdiven korkulukları tasarlamak bizim işimiz. Bunların dışında merdivenler üzerinde etkili dekoratif çözümler de sunabiliriz. Kısacası sıfırdan imalatı gerçekleştirilip asla hazır ürün kullanımı gerçekleştirilmez. Bu da modeli tam anlamı ile farklı ve ayrıcalıklı olmasını sağlar. Örnekler seçilirken ince eleyip sıkı dokunarak yapılırlar. Ferforje merdiven korkuluk modelleri almanın fırsatı da şimdiler de en uygun koşulları ile sağlanırken neden siz de bir tanesini almayın.

 

Ferforje Merdiven Korkulukları m2 Fiyatları ve Listesi

Desenleri bakımından ayrıcalıklı ve farklı olan ferforje merdiven korkulukları m2 olarak fiyatlara döküldüğünde ürün kodu değiştikçe fiyatın değiştiği dikkatinizi çekecektir.Ancak 2000 TL olarak yaptıracağınız bir modeli boyut değiştiğinde arttığında bu fiyatın 2300 TL`ye ulaştığınıda görebilirsiniz.Örneğin bitim aşamasındaki ferforje merdiven korkulukları 

140X257 FİYAT  = 6.900 TL+KDV şeklinde bir rakamı da karşınızda bulabilirsiniz.Bunların hepsi için çağrı merkezimizi arayıp fiyatı almak sizin için daha sağlıklı olacaktır.

 Teslimat süresi yapılacak işlere göre değişir.Teslim süresi 45 gün olan bir ürünü ele alalım  kullanılan işlemlere göre değerlendirmeleri yapıladığında;

 BOYA                        : DALDIRMA SENTETİK HAVUZ ASTAR, ZIMPARA MACUN UYGULAMASI SONRASI, İSTENİLEN RENKTE  BOYANACAK. 

ÖDEME                     :  SİPARİŞ VERİLİRKEN %50 KAPARO NAKİT, KALAN TUTAR İŞ TESLİMİ NAKİT

                                   OLARAK TAHSİL EDİLECEKTİR. 

Ürün bitimi böyle bir model için en uç fiyatı TEKLİF TOPLAMI  =   20.000 TL+KDV gelmektedir.Ancak 200 TL içinde yaptırabileceğiniz örneklerimizin olduğu unutulmamalıdır.Burada bahsedilen tutar tamamen tahmini oranları kapsamaktadır. Ferforje merdiven korkulukları modelleri ile birlikte yaptırmak bu ücretlere denk gelir. Örnekler ise en kolay ve pratik yöntemlerle büyük işlem ve emek harcayaran 1.sınıf kalite kapsamında üretimi gerçekleşmektedir. 

Her evde görmeye alışacağınız dubleks ve teras gibi bölgeler de iç ve dış mekan merdiven korkuluğu demiri oluşturulur. oluşturmanın aksine renkler de resim de görüldüğü üzere tamamen ev dekoru ile ilişkilendirilmiştir. Sektör adına geliştirmiş olduğumuz tüm modeller ve örnekleri bu şekilde yapısal değerler kazandırmak konusunda etkili çözümler sunarken sizler için mümkün olduğunda uygun tasarımları evinize göre yardımcı olarak uyumlu hale getiriyoruz.

 

 

Ferforje merdiven korkuluk uygulamaları 

Yapısına güvendiğiniz böylesi modern korkuluk modelleri nerede ve nasıl yaptırılır gibi pek çok soru işareti kafanızda belirir. Fiyatları ödeme yöntemleri konusuna değinmiş olduğumuz ferforjelerin genel görünüşünün bu hale geliyor olmasında çok fazla yöntem kullanılır. Bu yöntemler ile uygulamalar eş değer ilerlemektedir.

Yapılan işlemler tümü ile demirin şekillenmesinde etkilidir. Boya istenirse montaj sonrası tekrarlanırki iz oluşumu vs olmasın. Buradaki model üzerinde de gerçekleştirilmiş olan sistem bu dur. Her açısı ise böylesine kusursuz ve modern ferforje merdiven korkuluğu kapsamına girer niteliktedir. Siz de bir tane ister misiniz sorusunun yanıtı evet ise veya başka modeller üzerine düşünmek istiyorsanız mutlaka incelemelisiniz.

0,